Art Video
Портфоліо
Пригоди кота Викрутаса Пригоди кота Викрутаса

     Надзвичайні пригоди Кота Викрутаса обожнюють усі діти! Його популярності вже заздрять і Кіт У Чоботях, і кіт Леопольд! Хочете познайомитись з супер-героєм Викрутасом ближче і поринути у світ котячої фантазії? Тоді вперед! У кожній серії Викрутас розповість багато нового й цікавого про все на світі! Разом завітаємо у підземні глибини й у далекий космос! І 500 серій пригод на кожному котячому кроці!

Серія 1
Серія 1
Серія 1

Казковий патруль Казковий патруль

     Ви любите тварин і детективи? Тоді швидше знайомимось з суперагентами Ведмедем, Котом, Лисицею, Камерою та їх шефом Колобком, які розслідують таємничі й загадкові справи. Хто будує будинки під водою, хто мешкає у вашій кімнаті, крім Вас, хто найбільший у світі й що за монстри живуть у морській безодні? Усі відповіді знайде смілива команда Колобка! Разом з нею біологія стане захоплюючою й дуже веселою. Казковий Патруль уже розкрив таємниці найрізноманітніших тварин у 400 серіях!

Серія 1
Серія 1
Серія 1

Духовне Намисто Духовне Намисто

     Запрошуємо поринути у минуле та сучасне наших храмів, стародавніх реліквій, святих та чудотворних місць, дізнатися більше про духовних сподвижників нашої нації, художників, скульпторів, які долучилися до створення шедеврів сакрального мистецтва України!

Прилбичі
Прилбичі
Глиняни
Глиняни
Лісок
Лісок
Лісок

Легенди України Легенди України

     Ви знаєте, що живете в легендарному місті чи селі, купаєтесь у легендарних ріках і відвідуєте замки з легендарними привидами? Тоді саме час познайомитись з Ніком і Шевою, які мандрують українськими легендами. Їм на заваді постійно стає підступний і сильний супротивник Змій, якого ми здолаємо разом! У чарівній скарбниці - 320 серій, між якими, мабуть, уже є легенда про ваше село чи навіть вулицю. А ще Нік і Шева познайомлять вас із сотнями дивовижних людей і міфічних істот України. І, до речі, у своїх мандрах вони не забувають про футбол!

Серія 1
Серія 1
Серія 1

Історія України у постатях Історія України у постатях

     Бажаєте побачити, що відбувалося у нашій державі сотні років тому? Які славетні подвиги й величні діяння здійснювали видатні українці, будуючи й зміцнюючи нашу державу? Тоді літописець Крук розповість Вам про це! Чим жили наші попередники, з чого вони реготали, які подвиги здійснювали і як наша Україна стала Україною - усе це тут! Перший фільм серіалу «Князь Олег» уже завоював найвищу нагороду на міжнародному фестивалі «Золота Пектораль».

Князь Олег
Князь Олег
Князь Олег

Фокс і Трот поспішають на допомогу Фокс і Трот поспішають на допомогу

     Що відбувається, коли дітлахи залишаються самі вдома, у супермаркеті чи на річці? Купа небезпек! І без допомоги їм не обійтися! Але не переживайте, їм допоможе лисичка Фокс, знаменита рятівниця! Вона витягне кеди з тостера, малюків з води і з інших халеп, та зупинить пожежі й повені у вашій квартирі. А все тому, що Фокс – головний спеціаліст з правил безпеки! І вона разом з роботом Тротом такі швидкі, що постійно випереджують Чіпа й Дейла! Живіть безпечно з Фоксом!

Серія 1
Серія 1
Серія 2
Серія 2
Серія 3
Серія 3
Серія 3

Як Козаки... Як Козаки...

    Пригоди славетних козаків продовжуються! Після того, як вони виграли «Євро-1612» й привезли сіль з моря, козарлюги не зупинились і відкрили газ! При тому так відкрили, що всій Європі стало тепло! А потім привезли з Америки картоплю, злітали бігом на Місяць і підкорили Південний полюс! Не вірите – дивіться самі!

Серія 1
Серія 1
Серія 1

Соціальний Проект "Місто" Соціальний Проект "Місто"

     Ваша машина потрапила у яму, а з крану замість води свистить повітря? У зимі в квартирі холодно, а влітку гаряче? Це все міські пастки! Щоб у них не потрапити, потрібно дивитись соціальний проект «Місто»! Тоді все стає на свої місця!

"Засідка"
"Засідка"
"Засідка"

Різдвяна Казка Різдвяна Казка

     Святий Миколай щороку приносить подарунки, але цієї зими все може змінитись. Зла сила спробує перешкодити його місії. Чи вдасться святому вберегти свої сани від підступного нападу? І що буде, коли у звичайному вертепі опиняться справжнісінькі ангел і чорт? І яке таїнство відбувається на Водохреща? Усе це й набагато більше в зимовій збірці мультфільмів «Різдвяна Казка»

Святий Миколай
Святий Миколай
Різдво
Різдво
Водохреща
Водохреща
Водохреща

Наша Скриня Наша Скриня

     Наші вишиванки, наші писанки, наші ліжники, іграшки з сиру, ляльки-мотанки, кошики, бринза, горщики та ще багато нашого в наповненій до верху Нашій Скрині!

Ліжники
Ліжники
Писанки
Писанки
Кераміка
Кераміка
Кераміка

Казки нашого лісу Казки нашого лісу

     Часто у діях звірів ми бачимо людські риси, вади і чесноти, а ще частіше в діях людей – звірячу поведінку. Інколи звірі намагаються поводитись по-людяному, а люди – забувають, хто вони. Про це – наші «Казки».

Зебра-консультант
Зебра-консультант
Зебра-консультант

Рекламні заставки для телеканалу НТА Рекламні заставки для телеканалу НТА

Серія рекламних заставок для телеканалу НТА.

Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка
Заставка

Рекламний ролик для води "Карпатська Джерельна" Рекламний ролик для води "Карпатська Джерельна"

Рекламний ролик для води "Карпатська Джерельна".

Pолик
Pолик

Заставка телепередачі "Країна Казок" Заставка телепередачі "Країна Казок"

Заставка телепередачі "Країна Казок".

Заставка
Заставка

Відеокліп пісні Оксани Пекун "Доле моя" Відеокліп пісні Оксани Пекун "Доле моя"
Відеокліп
Відеокліп

Відеокліп пісні Оксани Пекун "Новорічна Зоря" Відеокліп пісні Оксани Пекун "Новорічна Зоря"
Новорічна Зоря
Новорічна Зоря

Гопак Гопак
Гопак
Гопак

Рекламний ролик компанії "Брілле" Рекламний ролик компанії "Брілле"

Як висвітлити те, що дає світло? З допомогою реклами від студії "Арт-Відео"!

 

Рекламний ролик "Брілле"
Рекламний ролик "Брілле"


Етикетки соків фірми "Персона"

Неймовірно смачна історія з життя фруктів та овочів на етикетках студії Арт-Відео"!

Виконано на замовлення компанії "Персона".

Етикетки соків фірми "Персона"